Uiltje #RoastMe blik 33cl

€4.49
Prijs exclusief statiegeld
Schrijf een review
Bierstijl
IPA
Alcoholpercentage
5.5%
Beschikbaarheid
Op voorraad
Levertijd
Binnen 2 werkdagen thuisbezorgd
Verzendkosten
6,95 - Vanaf €50 gratis verzending
Statiegeld:
0,15
Multipacks:
  • 6 - 11 stuks en krijg 5% korting
  • 12 - 23 stuks en krijg 7.5% korting
  • 24 of meer stuks en krijg 10% korting
Toevoegen... Het artikel is toegevoegd

Uiltje #RoastMe blik 33cl

Er gebeuren goeden dingen als The Bastard x Uiltje samen komen. Onze brews doet het goed bij de kolen, maar winnen ook grote prijzen (Dutch Beer Challenge - Beste IPA - Craftbeer Cookout). Dus we betreden deze nieuwe collab met hoge verwachtingen en twee iconische hoppen. Maar het is onze dubbele inzet op de moutjes die deze Black IPA zo complex en weird maken. Bosbes en perzik, limoengras en dennennaalden, verse kruiden en hars, met genoeg dankness om de harten te winnen van de India Pale Ale massa's. Dit is een barbie ale, maatjes. Roast on!

  • Durf jij dit bier aan? Bosbes en perzik, limoengras en dennennaalden, verse kruiden en hars
  • Waanzinnig lekker bij: Gegrild rundvlees en varkensvlees van de BBQ!
  • De grootste smaakexplosie op: 3-6 graden Celsius
▶ Lees meer informatie over de Uiltje #RoastMe blik 33cl …

Uiltje #Roastme blik 33cl is gebouwd op een stevige moutbasis met Best Ale Malt, Munich Malt, Dark Munich, Flaked Oats, Brown Malt, Low Colour Chocolate Malt en Carafa Type III. Deze combinatie zorgt voor een donkere, gelaagde moutstructuur waarin zowel geroosterde als lichte graanntonen naar voren komen. De hopkant is eenvoudig gehouden met Mosaic en Centennial, twee hopsoorten die tijdens het brouwen zorgen voor een frisse bitterheid en een subtiele aromalaag. Volgens de officiële ingrediëntenlijst bestaat het bier verder uit water, gerstemout, haver, hop en gist. Geen extra toevoegingen, alleen de basis die rechtstreeks terug te herleiden is tot de genoemde ingrediënten. Het brouwproces blijft daarmee overzichtelijk en draait vooral om hoe de verschillende moutsoorten elkaar versterken.

In de smaak laat Uiltje #Roastme blik 33cl zien hoe de geroosterde mouten de toon zetten. Brown Malt, Low Colour Chocolate Malt en Carafa Type III geven het bier diepe, gebrande accenten, terwijl Munich en Dark Munich voor extra body en broodachtige lagen zorgen. De Flaked Oats maken de textuur wat ronder en zachter. Mosaic en Centennial brengen een frisse hopbitterheid die het moutprofiel ondersteunt zonder het te verstoren. Alles blijft in balans: een duidelijk moutgericht bier waarin elke smaak terugkomt uit de gebruikte ingrediënten en het directe brouwproces. Het resultaat is een helder opgebouwde interpretatie van een donker, stevig brouwsel waarin mouten de hoofdrol spelen.

Bierstijl:
IPA
Alcoholpercentage:
5.5%
Smaakpalet:
Bosbes en perzik, limoengras en dennennaalden, verse kruiden en hars
Heerlijk bij:
Gegrild rundvlees en varkensvlees van de BBQ
Het lekkerst op temperatuur bij:
3-6 graden Celsius
Inhoud:
33cl
Ingrediënten:
Ingrediënten: water, HAVERMOUT, GERSTEMOUT, hop en gist
Allergenen:
Bevat: haver en gerst
Plato:
13.8
Artikel Type:
Blik
Statiegeld:
0,15
Fabrikant adres:
Bier&cO, Oostenburgermiddenstraat 218, 1018 LL Amsterdam
Bierassortiment:
Lab Series
EBC:
100
IBU:
30
Malts:
Best Ale Malt, Munich Malt, Dark Munich, Flaked Oats, Brown Malt, Low Colour Chocolate Malt, Carafa Type III
Hops:
Mosaic, Centennial
Type IPA:
Black IPA
Uiltje #RoastMe is een krachtige Black IPA met gebrande tonen, bittere hop en een droge afdronk, met een alcoholpercentage van 5.5%
Uiltje #RoastMe blik 33cl
€4.49
Prijs exclusief statiegeld