Sale

24x Uiltje Imperial March blik 33cl - multipack

€95.76
€86.20
Prijs exclusief statiegeld
Schrijf een review
Bierstijl
Stout
Alcoholpercentage
9.2%
Beschikbaarheid
Op voorraad
Levertijd
Binnen 2 werkdagen thuisbezorgd
Verzendkosten
Gratis verzending
Toevoegen... Het artikel is toegevoegd

24x Uiltje The imperial March blik 33cl - multipack

Zijn we aan het flirten met Star Warriors? Misschien wel, misschien niet. Maar zelfs een probe droid herkent iconische label art als ie het ziet! De waarheid is, is dat dit niet de eerste keer is dat Uiltje de TIE Fighter rodeo bestijgt. We brouwen al sinds 2012 tegen conformiteit en onderdrukking. Deze donkere, dikke, rijke en chocolade-achtige Imperial Stout is simpelweg ons meest recente slagveld voor hop-individualiteit en expressie. Elke slok is een galactische middelvinger tegen tirannen, zowel bestaand als verzonnen.

  • Smaakpalet: koffie en chocolade
  • Heerlijk bij: Sachetorte
  • Het lekkerst op temperatuur: 8-10 graden Celsius

De voordelen van een Multipack: 

  • Multipack voordeel: 24-blikken speciaalbier in één pakket
  • Extra voordelig: 10% korting op de standaardprijs 
  • Ideaal voor feestjes, borrels of om je voorraad aan te vullen
  • Altijd jouw favoriete bier binnen handbereik
▶ Lees meer informatie over de Uiltje The imperial March blik 33cl …

De Uiltje Imperial March blik 33cl is gebrouwen met een combinatie van Pilsner Malt, Cara 120, MRoast 900, Pealed Roasted Barley en Brown Malt. Deze mix geeft het bier een stevige basis van moutsmaken variërend van licht tot intens geroosterd. Centennial-hop wordt gebruikt als enige hopsoort, wat zorgt voor een duidelijk en herkenbaar hopkarakter zonder aanvullende aromalagen. Tijdens het brouwproces wordt gewerkt met water, gerstemout, hop en gist volgens de officiële ingrediëntenlijst. De gebruikte geroosterde malten dragen bij aan kleur en geroosterde tonen, terwijl de lichtere mouten structuur en balans bieden. Uiltje Imperial March blik 33cl blijft hierdoor helder in opzet en volledig gericht op de eigenschappen van de gebruikte moutsoorten.

In de smaak komt de invloed van de diverse geroosterde malten duidelijk naar voren, variërend van licht karamellig tot meer uitgesproken gebrand. De Brown Malt en geroosterde gerst zorgen voor een diepe, donkere indruk, terwijl Pilsner Malt zorgt voor een neutrale basis. De Centennial-hop geeft een bitterheid die het moutprofiel ondersteunt zonder de nadruk te verleggen. Dankzij deze samenstelling krijgt Uiltje Imperial March blik 33cl een direct, toegankelijk smaakprofiel waarin mouten de hoofdrol spelen. Het bier laat daarmee vooral de natuurlijke eigenschappen van de ingrediënten zien, zonder toevoegingen of aanvullende smaakcomponenten. Dit maakt het een duidelijke en feitelijk opgebouwde interpretatie van een zwaar, moutgericht bier.

Bierstijl:
Stout
Alcoholpercentage:
9.2%
Brouwerij:
Uiltje Brewing Company
Land van herkomst:
Nederland
Smaakpalet:
koffie en chocolade
Heerlijk bij:
Sachetorte
Het lekkerst op temperatuur:
8-10 graden Celsius
Inhoud:
33cl
Ingrediënten:
Ingrediënten: water, GERSTEMOUT, hop en gist
Allergenen:
Bevat: gerst
Bierassortiment:
Lab Series
Plato:
21.8
EBC:
100+
IBU:
65
Hops:
Centennial
Malts:
Pilsner Malt, Cara 120, MRoast 900 (Dingemans), Pealed Roasted Barley (Dingemans), Brown Malt (Crisp)
Aantal bieren:
24 stuks
Totaal aantal liters:
7,92
24x Uiltje The imperial March blik 33cl- Multipack
24x Uiltje Imperial March blik 33cl - multipack
€95.76
€86.20
Prijs exclusief statiegeld